Lenor Geurbooster Jasmijn & Rose de Mai - 6 x 155g
Wil je dat je was niet alleen fris ruikt, maar dat de geur ook lang blijft hangen? Met deze Lenor geurbooster voor je was geef je je kleding tot wel twaalf weken in de kast de geur van luxe rode vruchten, zachte bloemen en een rijke mix van aroma’s zoals vanille, chocolade en noten. Deze booster wordt vooral mooi samen gebruikt met Lenor Jasmijn & Rose de Mai wasverzachter, zodat je kleding nóg beter ruikt.
- Geur geïnspireerd op rode vruchten, bloemen en een mix van vanille, chocolade en noten
- Geurintensiteit pas je eenvoudig aan door meer of minder te gebruiken
- Geschikt voor alle soorten stoffen en was
- Giet de parels rechtstreeks in de lege trommel voor het wassen
Voor een langdurige frisheid en een geur die blijft
Of je nu je witte t-shirts, je rustige jeans of de leukste sportoutfits wast, deze geurbooster geeft een heerlijke geur die lang in je kast blijft hangen. Je krijgt dat frisse gevoel dat blijft hangen, zelfs weken nadat je hebt gewassen.
Over Lenor
Lenor maakt wasverzorging die je helpt om je kleding fris en aantrekkelijk te laten ruiken. Met slimme geuren en formules die mooi samenwerken, wordt was doen net iets leuker.
Geniet van de geur van je was, elke dag opnieuw.
Na gebruik altijd sluiten en buiten bereik van kinderen houden. Doseer met behulp van de dop en GIET vervolgens direct in de wastrommel. Standaard dosering = 12,2 g Plaats de dop niet in de trommel. Niet gebruiken in je wasverzachter lade of in de droger. Niet blootstellen aan zonlicht of aan temperaturen boven 30°C.
Specificaties
| Multipack | ||
|---|---|---|
| Aantal stuks in verpakking | 6 | |
| Gewicht (gram) | 930 | |
| Merk | Lenor | |
| EAN | 8700216634786 | |
| Artikelnummer | 17385057 |
Reviews
Dit artikel heeft nog geen reviews.
