Meyco aankleedkussenhoes - beige (set van 2)
1/2

Meyco aankleedkussenhoes - beige (set van 2)

Prijs: 11.50 euro

Meyco aankleedkussenhoes - beige (set van 2)

Ben je op zoek naar een praktische en zachte oplossing voor het verschonen van je baby? Deze 2-pack Meyco Baby aankleedkussenhoezen van badstof zorgen dat je altijd een schone hoes klaar hebt liggen als je kindje een ongelukje heeft. De hoes wordt simpelweg over het aankleedkussen gedaan en biedt je baby een heerlijk zachte plek om te liggen tijdens het verschonen of aankleden.

  • Made van zacht 80% katoen en 20% polyester badstof
  • Neemt vocht snel op en houdt je kindje droog
  • Hele goede kwaliteit die vele wasbeurten doorstaat
  • Leverbaar in verschillende effen kleuren om te matchen met de rest van de collectie

Gebruikstips voor een lange levensduur

Leg een Meyco Baby hydrofiele luier op het aankleedkussen om het verschonen nog makkelijker en hygiënischer te maken. Was de hoes op 40 graden en gebruik niet te veel wasmiddel, zo blijft de kwaliteit beter behouden en doe je ook nog eens je milieu een plezier. De hoes is geschikt voor de droger, dus je hebt snel weer een schone hoes klaar.

Over Meyco

Meyco weet precies wat ouders nodig hebben: zachte, betrouwbare producten voor de verzorging van je baby. Ze combineren goede kwaliteit met tijdloze kleuren, zodat je altijd een collectie hebt die mooi en praktisch is.

Zo wordt verschonen weer een stukje eenvoudiger en comfortabeler voor jou en je kleintje.

Specificaties

Lengte (cm)70
Breedte (cm)50
Materiaal samenstelling80% katoen/20% polyester
MateriaalBadstof
Oeko-tex gecertificeerdJa, standard 100
WasvoorschriftWasbaar op 40 graden
KleurBeige

Reviews

Dit artikel heeft nog geen reviews.

Toegevoegd aan je winkelmandje

account