Meyco pre-washed hydrofiel aankleedkussenhoes soft olive
Met de Meyco Baby aankleedkussenhoes van pre-washed hydrofiel ligt je kindje tijdens het verschonen en aankleden heerlijk zacht en comfortabel. De stof voelt superzacht aan en is perfect voor de tere babyhuid. Gemaakt van 100% pre-washed hydrofiel katoen, neemt deze hoes vocht goed op en zorgt voor een frisse, ademende ondergrond. Dankzij de hoge kwaliteit van de mousseline stof gaat de hoes vele wasbeurten mee zonder aan zachtheid in te boeten. Je kunt kiezen uit verschillende effen kleuren en de hoes mooi combineren met de rest van de Meyco Baby collectie.
- Superzachte, 100% pre-washed hydrofiel katoen
- Hoge kwaliteit die lang meegaat
- Neem vocht snel op en ademend voor extra comfort
- Verkrijgbaar in diverse effen kleuren
- Verleng de mooie uitstraling door niet te veel wasmiddel te gebruiken
Handige tips voor gebruik
Leg er een Meyco Baby hydrofiele luier op voordat je de hoes over het aankleedkussen doet. Zo voorkom je dat je de hoes bij elk ongelukje moet wassen en blijft alles schoner.
Over Meyco
Meyco staat bekend om haar mooie, zachte materialen die perfect aansluiten bij de behoeften van je baby. Met dit merk heb je altijd een betrouwbare keuze voor comfortabele, makkelijk te onderhouden babyproducten.
Zo wordt het verschonen van je kindje elke keer weer een stukje makkelijker en prettiger.
Afmeting 50x70cm
Specificaties
| Lengte (cm) | 70 | |
|---|---|---|
| Breedte (cm) | 50 | |
| Materiaal samenstelling | 100% katoen | |
| Materiaal | Katoen | |
| Oeko-tex gecertificeerd | Ja, standard 100 | |
| Wasvoorschrift | Wasbaar op 40 graden | |
| Kleur | Soft Olive |
Reviews
Dit artikel heeft nog geen reviews.
