Robijn Color vloeibaar wasmiddel - 3 x 52 wasbeurten - 156 wasbeurten
Wil je dat je gekleurd wasgoed langer mooi en fris blijft? Dan is Robijn Color vloeibaar wasmiddel precies wat je zoekt. Dit wasmiddel is speciaal gemaakt voor bonte en gekleurde stoffen en bevat Color Serum, waardoor de kleuren na elke wasbeurt stralend en helder blijven. De vertrouwde geur van Robijn geeft je kleding, handdoeken en beddengoed een fris en aangenaam aroma, keer op keer.
- Speciaal voor bonte en gekleurde was
- Bevat Color Serum voor levendige kleuren
- Geeft een frisse geur die lang blijft hangen
- Geschikt voor wassen op 15, 30 en 40 graden
- Vloeibare formule die snel en gelijkmatig oplost
- Dermatologisch getest
- 1 fles is goed voor ongeveer 180 wasbeurten
Hoe gebruik je het in je dagelijkse was
Robijn Color past op alle bonte en gekleurde stoffen, behalve wol en zijde. Controleer altijd het wasetiket en sorteer je wasgoed op licht en donker. Nieuwe gekleurde kleding kun je het beste eerst apart wassen of een testje doen op kleurafgifte. Bepaal de juiste dosering afhankelijk van de vuilgraad en waterkwaliteit, zodat je was schoon en fris blijft ruiken.
Over Robijn
Robijn weet dat je van je wasgoed en je huis een mooie, frisse sfeer wilt. Daarom ontwikkelen ze wasmiddelen die kleuren verzorgen en een fijne geur geven, zodat je elke keer met een tevreden gevoel je was doet. Handig voor iedereen die graag wil dat gekleurde was er mooi en verzorgd uit blijft zien.
Geniet elke wasbeurt van de kleuren en geuren die Robijn je brengt.
Specificaties
| Type was | Kleur | |
|---|---|---|
| Aantal wasbeurten | 156 | |
| Parfumvrij | ||
| Kleurstofvrij | ||
| Dermatologisch getest | ||
| Hypoallergeen | ||
| Aantal stuks in verpakking | 3 |
Reviews
Dit artikel heeft nog geen reviews.
