Robijn Stralend Wit vloeibaar wasmiddel - 6 x 24 wasbeurten - 144 wasbeurten
Wil je dat je lichte en witte was er altijd stralend fris uitziet? Robijn Stralend Wit vloeibaar wasmiddel helpt je daarbij. Speciaal ontwikkeld voor lichte en witte textielsoorten, houdt het je kleding mooi helder en fris. De frisse Robijn geur zorgt voor een zachte, langdurige geur elke keer dat je de was uit de machine haalt. Deze vloeibare formule verdeelt zich soepel over je was, waardoor het goed doordringt en effectief reinigt.
- Speciaal voor lichte en witte was
- Houdt wit helder en fris
- Vloeibare formule voor een goede verdeling
- Geschikt voor wassen op 15, 30, 40 en 60 ºC
- Geschikt voor alle textielsoorten, behalve wol en zijde
- Dermatologisch getest
- Doorgt in ongeveer 144 wasbeurten
- Gemakkelijk te doseren met de handige dop
Voor een frisse en heldere was
Gebruik dit wasmiddel voor je lichte en witte was binnen de aanbevolen temperatuurgebieden. Lees altijd het wasetiket van je kleding en was lichte en donkere kleding apart. Een voorwas is niet nodig. Gebruik voor wol en zijde een speciaal wasmiddel, zoals Robijn Wol & Fijn.
Over Robijn
Robijn brengt geur en kleur in je huishouden. Het merk ontwikkelt producten met veel zorg, zodat je was er verzorgd en fris uit blijft zien en ruikt. Of het nu gaat om je favoriete jeans of je beddengoed, Robijn past in een vaste en betrouwbare wasroutine. Zo wordt was doen een overzichtelijk en prettig onderdeel van je dag.
Specificaties
| Type was | Wit | |
|---|---|---|
| Aantal wasbeurten | 144 | |
| Parfumvrij | ||
| Kleurstofvrij | ||
| Dermatologisch getest | ||
| Hypoallergeen | ||
| Aantal stuks in verpakking | 6 |
Reviews
Dit artikel heeft nog geen reviews.
