Witte Reus Gel 3.465L -2 x 77 wasbeurten - 154 wasbeurten
Wil je dat je witte en lichtgekleurde was weer stralend schoon wordt? De Witte Reus wasmiddel gel is de slimme keuze. De krachtige vloeibare formule pakt hardnekkige vlekken en onaangename geurtjes goed aan, zodat je wasgoed fris uit de machine komt. Daarnaast zorgt deze gel voor een langdurige frisheid die wel tot zesentwintig dagen blijft hangen in je kast en op je kleding.
- Sterke gel voor veel wasbeurten
- Speciaal voor witte en lichtgekleurde was
- Inhoud van 3.465 liter, goed voor ongeveer zevenenzeventig wasbeurten
- Vloeibaar en snel oplosbaar, verdeelt zich gelijkmatig in de trommel
- Helpt vlekken en geuren effectief te verwijderen
- Geeft een frisse geur die lang blijft hangen
- Geschikt voor wassen tussen twintig en zestig graden
Gemakkelijk in gebruik
Doseren doe je simpelweg met de dop of een doseerbol. Voeg de gel toe aan het wasmiddelbakje of direct op het wasgoed, en stel je wasprogramma in tussen twintig en zestig graden. In een paar eenvoudige stappen heb je een trommel vol fris ruikende, schone was.
Waarom kiest voor Witte Reus
Witte Reus staat bekend om krachtige wasmiddelen die vele wasbeurten mogelijk maken. De gel voor witte was sluit daar perfect op aan en is ideaal voor drukke huishoudens die vertrouwen op schoon en fris wasgoed. Met deze ruime fles heb je snel voorraad voor een berg frisgewassen kleding en textiel in je hele huis.
Specificaties
| Type was | Wit | |
|---|---|---|
| Aantal wasbeurten | 154 | |
| Parfumvrij | ||
| Dermatologisch getest | ||
| Hypoallergeen | ||
| Aantal stuks in verpakking | 2 | |
| Substantie | Vloeibaar |
Reviews
Dit artikel heeft nog geen reviews.
