- uitverkocht
Meyco pre-washed hydrofiele doek - soft sand/greige/taupe (set van 3)
Voor je baby wil je alleen het allerzachtste, vooral voor dat tere huidje. Met deze effen hydrofiele luiers van Meyco Baby maak je dan ook een heel goede keuze. Ze zijn onmisbaar bij de verzorging en passen perfect in je uitzet. Gemaakt van 100% pre-washed hydrofiel katoen, zijn deze doeken veelzijdig. Ze drogen snel, nemen vocht goed op en blijven zacht, zodat je je kleintje overal rustig mee kunt deppen, zelfs tussen de kleine plooitjes.
- Set van drie effen doeken van 70x70 cm
- Gemaakt van 100% pre-washed hydrofiel katoen, heel zacht
- Ideaal als handdoek, onderlegger of voor het opvang van melk teruggeven
- Sneldrogend, goed vochtopnemend en comfortabel
- Veelzijdig en duurzaam, hergebruik als wasbare luier mogelijk
Functie en gebruik
Of je nu je baby verschonert, een ongelukje opvangt of je kleintje warm houdt in de wieg, deze doeken doen het allemaal. Ze zijn handig om bij de hand te hebben en passen bij iedere situatie. En leuk om af te wisselen met een printje uit ons assortiment!
Over Meyco
Meyco heeft jarenlange ervaring in het maken van zachte en praktische babyproducten. Met deze hydrofiele doeken weet je zeker dat je kiest voor kwaliteit en comfort voor je baby.
Zo maak je de verzorging van je kleintje net dat beetje makkelijker en prettiger.
Specificaties
| Aantal stuks in verpakking | 3 | |
|---|---|---|
| Multipack | ||
| Wasvoorschrift | Wasbaar op 40 graden | |
| Oeko-tex gecertificeerd | Ja, standard 100 | |
| Effen | ||
| Kleur | Soft sand/greige/taupe | |
| Merk | Meyco |
Reviews
Dit artikel heeft nog geen reviews.


