Meyco X Mrs. Keizer baby wieglaken Louis 75x100 cm - grijs/wit (set van 2)
Wil je het allerbeste voor je kindje? Met het Meyco X Mrs. Keizer Louis wieglaken zit je zeker goed. Dit lakentje van 100% katoen geeft je kleintje een fijne, rustige slaap. Het natuurlijke materiaal laat lucht goed door, neemt vocht op en houdt je kindje droog en comfortabel. Bovendien voelt het heerlijk zacht aan, wat extra knusheid geeft tijdens het slapen. Je kunt dit lakentje gebruiken onder een deken voor extra warmte of comfort. De set bevat twee lakentjes, zodat je altijd een schone hebt liggen als er eens een ongelukje gebeurt.
- Gemaakt van 100% katoen voor comfort en ademend vermogen
- Voelt zacht aan voor een knusse slaapervaring
- Set bestaat uit twee lakentjes voor handig gebruik
Verwarmende momenten of gewoon voor de nacht
Dit lakentje is ideaal voor onder een deken tijdens warme of koude nachten. Dankzij de zachte stof en het tijdloze design heeft je kindje altijd een knus slaapplek, of het nu thuis is of onderweg.
Over Meyco X Mrs. Keizer Louis
Deze collectie is ontwikkeld in samenwerking met AnneMarie Keizer en staat voor stijlvolle en klassieke items met een moderne twist. Of je nu houdt van een romantische, klassieke of moderne sfeer, deze collectie biedt volop inspiratie om te combineren en de slaapkamer van je kleintje sfeer te geven.
Een fijne keuze voor een goede nachtrust van je kindje!
Kenmerken:
- Gemaakt van 100% katoen
- Gebruik niet te veel wasmiddel (dit is ook beter voor het milieu)
- Wasbaar in de wasmachine
- Geschikt voor de droger, maar blijft ook zacht bij drogen op de waslijn
Specificaties
| Lengte (cm) | 100 | |
|---|---|---|
| Breedte (cm) | 75 | |
| Materiaal samenstelling | 100% katoen | |
| Materiaal | Katoen | |
| Oeko-tex gecertificeerd | Ja, standard 100 | |
| Wasvoorschrift | Wasbaar op 40 graden | |
| Droogvoorschrift | Drogen lage temperatuur (1 punt) |
Reviews
Dit artikel heeft nog geen reviews.

