- uitverkocht
REPLAY chunky sneakers beige/zwart
Voor je dochter die graag sportief en stoer aankijkt: deze REPLAY sneaker Christal JR girl 6 combineert stijl en comfort. De schoen is gemaakt van soepel imitatie suède aan de buitenkant en heeft een zachte textielvoering die fijn aanvoelt bij het dragen. Dankzij de chunky hak krijgt de sneaker een eigentijdse look, terwijl de vetersluiting eenvoudig aan te passen is voor een fijne pasvorm.
- Gemaakt van imitatie suède
- Soft textiel voering voor comfort
- Stoere chunky hak en vetersluiting
Voor actieve dagen of een sportieve look
Of je kind nu naar school gaat, speelt of gewoon graag beweegt, deze sneaker biedt de juiste mix van stijl en praktische draagbaarheid. Ze zit stevig, ziet er cool uit en is makkelijk te combineren met verschillende outfits.
Over REPLAY
REPLAY is een merk dat weet wat jonge meiden aanspreekt. Met kleding en schoenen die er leuk uitzien en comfortabel aanvoelen, helpt het merk je dochter zich zelfverzekerd en stijlvol te voelen.
Deze sneaker maakt elke stap een stuk vrolijker voor je kind.
Specificaties
| Merk | REPLAY | |
|---|---|---|
| Stijlnaam | Christal JR girl 6 | |
| Materiaal samenstelling | 55% rayon fiber/45% PU | |
| Materiaal buitenkant | Suèdelook | |
| Materiaal voering | Textiel | |
| Kleur | Beige/zwart | |
| Hak- of zoolvorm | Chunky |
Reviews
Dit artikel heeft nog geen reviews.


