- uitverkocht
Noppies baby newborn romper Nino van katoen
Ben je op zoek naar een comfortabel en handig rompertje voor je baby? Deze Romper van Noppies is perfect voor elke dag. Dankzij de lange mouwen en de zachte stof voelt je baby zich altijd prettig. De V-hals en de drukknoopsluiting maken aankleden en verschonen heel makkelijk. De neutrale beige kleur en het eenvoudige ontwerp zorgen dat het makkelijk te combineren is met andere kledingitems.
- Gemaakt van zacht materiaal
- Handige drukknoopsluiting voor snel verschonen
- Stijlnaam: Nino
Voor iedere dag
Of je nu onderweg bent of thuis op de bank, dit rompertje biedt je baby ultiem comfort. Het is ideaal voor rustige momenten of het moment dat je je kleintje even snel aankleedt.
Over Noppies
Noppies weet precies wat ouders en baby's nodig hebben. Met slimme ontwerpen en zachte stoffen wordt het aankleden altijd een plezier. Dit rompertje is een fijne basis die niet mag ontbreken in de kast van je kleintje.
Specificaties
| Materiaal samenstelling | 70% katoen/25% polyester/5% elastaan | |
|---|---|---|
| Materiaal | Stretchkatoen | |
| Kleur | Beige | |
| Merk | Noppies | |
| Merklijn | Noppies baby | |
| Mouwlengte | Lange mouw | |
| Kraagvorm | V-hals |
Reviews
Dit artikel heeft nog geen reviews.


